fbpx

Müügitingimused

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED
Veebipoe www.blog.marisfoto.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Marifeld (registrikood 11923505).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo: Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Digitaalselt soetatud toodetele ei lisandu kauba kättetoimetamise eest lisatasu. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine: Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Montonio AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio AS turvalises keskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub
alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine:
Veebipõhiselt soetatud Kaup saadetakse kliendi sisestatud e-maili aadressile ja on digitaalselt allalaetav.

Toote tagastamine:
Digitaalselt tellitud ja allalaetav toode ei kuulu tagastamisele ega tagasiostmisele.

Pretensiooni esitamise õigus:
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist
võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile
ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja
aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine:
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile maris.treufeldt@gmail.com
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste
komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Liitu minu uudiskirjaga ja ole esimene, kelleni jõuavad parimad pakkumised ning uus põnev info!

  • Maris-Treufeldt-Tartu-fotograaf