Minu printsess:)

Saan viimasel ajal palju kõnesid ja kirju, et oleks kiiremas korras vaja lapsest jõulupilti, et osaleda Sky plussi jõulubeebi fotokonkursil🙂 Uurisin siis ka ise järgi, millega tegu, et kõik nii väga sinna tahavad ja oii oii…. tõesti, tulemas on vinge fotokonkurss:)
Rabasin kodust ka oma beebi ja tegime stuudios paar klõpsu. Ja ma pean ütlema, et ei ole olemas raskemat klienti, kui oma laps:D Närvikulu kui palju, selg üleni märg jne jne. Oehh.., õnneks saime siiski mõned pildid tehtud. Nüüd pilte vaadates mõtlen, et miks ma oma lapsi nii vähe pildistan??? Loodetavasti saan veel sel aastal oma perepildid tehtud:D Kui nüüd keegi fotograaf seda loeb, siis pakkumised on oodatud:)
boylesports promotion code - 12. okt. 2011 - 14.57

Perfectly written content , appreciate it for information .

5dimes marketing code - 12. okt. 2011 - 16.17

I visited a lot of website but I believe this one contains something extra in it. “The defining function of the artist is to cherish consciousness.” by Max Eastman.

partycasino bonus code - 12. okt. 2011 - 19.45

I like what you guys are up also. Such intelligent work and reporting! Keep up the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my site :).

expekt referrer code - 12. okt. 2011 - 23.02

Very great visual appeal on this site, I’d value it 10 10.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

*kohustuslik

M o r e   i n f o