Kati & Erki 16.07.2011

Eriline rõõm on pildistada Eestimaa erinevates kaunites paikades. Mäletan juba eelmisest suvest, et Võrus, tamula järveäärne promenaad, oli väga ilus koht pildistamiseks ning supper hea meel oli ka sel suvel sinna sattuda.

Iga fotograafi suureks sooviks on võimalikult kaua ilupilte teha – rahulikult/kiirustamata, erinevates kohtades jne. Paraku seda võimalust ei tule just tihti ette. Teate, seekord saime pildistada lausa 3h ja pruut jõudis veel enne abielu registreerimist uuesti salongis kohendamaski käia. Nii et mina olen väga rahul 🙂

Suured tänud ka Erki sõbrale, kes nii vinge “rolleri” meile  pildistamisele tõi (nii ma seda kutsusin, sest mulle ei jää nii peened nimed meelde :))

Ilusaid ja veel ilusamaid pilte tuli väga palju, üsna raske valik oli, aga siin nad siis on….

Palju palju õnne teile veelkord ja õnnelikku abielu!

ladbrokes promotion code - 12. okt. 2011 - 16.52

Merely a smiling visitant here to share the love (:, btw outstanding layout.

bet365 ireland - 12. okt. 2011 - 22.44

Utterly composed content material, appreciate it for information. “The bravest thing you can do when you are not brave is to profess courage and act accordingly.” by Corra Harris.

sports betting - 12. okt. 2011 - 22.46

Thankyou for this post, I am a big fan of this web site would like to proceed updated.

ladbrokes promotion code - 12. okt. 2011 - 23.06

I really appreciate this post. I’ve been looking everywhere for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thank you again! “All that is gold does not glitter not all those that wander are lost.” by J. R. R. Tolkien.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

*kohustuslik

M o r e   i n f o