Ly & Valmar 23.10.2015

On aeg esitleda teile imelist ja värvilist pulmapäeva.

Pole saladus, kui väga mulle meeldib pildistada ettevalmistuse protsessi, eriti veel siis kui on kaastatud lapsed või pruutneitsid/peiupoisid. Rohkem rahvast tähendab rohkem melu, naeru,  siiraid tundeid ja õnnepisaraid, see on nii äge ja fun  – kõike täpselt minu maitsele!

Pulmapäeva mitteõnnetumisele võimalust ei antud, sest peo lükkasid käima 2015 aasta parimate pulmatiitlitega pärjatud – pulmaisa Veiko Veiert ja ansambel Sleepwalkers. Ja külalised juba oskasid seda nautida!

Ka veidi jahedavõitu sügisilm pidas end kenasti üleval ja nii ei jäänudki muud üle kui pruutpaari kuumalt põksuvate südamete saatel päev öösse veeta:)

Peokoht/catering – Taagepera Loss

Lilleseaded – Pulmalill OÜ

Tseremooniameister – Allan Taruste

Fotograaf – Maris Treufeldt

Fotograafi assistent – Liina Laurikainen

 

 

Kui Sinulegi pildid meeldisid, saad sellest teada anda, vajutades nupule “Meeldib” 😉

 

Diandra - 26. juuli 2016 - 08.52

Alzioaaam-infarmatkon found, problem solved, thanks!

http://www./ - 1. märts 2017 - 07.46

Beim nächsten Problem einfach mal die aus dem 1&1 Mobilfunk-/Festnetz kostenlose 0721 9600 anrufen. Die ist zwar auch nicht besser besetzt und die Leute sind wahrscheinlich die gleichen, die nichts machen können/wollen, aber wenigstens zahlt man sich dann nicht dumm und dämlich…

http://easygamecheats.pro/ - 4. apr. 2017 - 22.05

Rozane – ABPYJonas, agradeço de coração o conteúdo maravilhoso dos seus textos e agradeço ainda mais pelos vídeos. Feliz ano novo, muita luz e paz. Saudades das suas aulas.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

*kohustuslik

M o r e   i n f o