Monthly Archives: august 2015

Merili ja Raineriga mesinädalatel Kreetal!

Juuni alguses sain üle aastate olla taas pulmakülaline, mu väga head sõbrad abiellusid! Aga see pole veel kõik… 2 päeva pärast lendas 8 pealine seltskond nendega kaasa mesinädalatele Kreeta saarele. Enne reisi jäi veel õhku küsimus, et kas ka pulmariietele ruumi on? Siis lennujaamas minu rõõmuks selgus, et ON, seega jäi ainult oodata õiget aega […]

View full post »

Janne & Inno 23.05.2015

Kevadine õitsemisaeg on üks ilusamaid aegu pildistamiseks. Sel aastal õnnestus mul jäädvustada see  ka pulmapiltidele. Janne ja Inno on väga soojad, lahked ja sõbralikud inimesed ning täiesti teineteisele loodud! Pärast 5 aastat kooselu, tehti edasine ametlikuks:) Südamlikule laulatusele ja meeleolukale pulmapeole olid tulnud kaasa elama ka eriti vinged külalised, kes andsid fotograafile lõbusa pildimaterjali, suured […]

View full post »

Kristelle pidupäev

On ääretult tore saada osa ühest hästi korraldatud sünnipäevapeost ning pildistada kaunist ja särasilmset baleriinist tütarlast 🙂 Sünnipäevalaua kattis: Zahver Catering Dekoreeris: Memory Makers Teadusliku etendusega esinesid: Kolm põrsakest Jumestaja: Piret Sootla (Stuudio Puudrinägu)

View full post »

Labrador Boni ja tema peremehed

Iga ustava ja tubli koera taga on tema head peremehed. Boni on selline koer, kes oma kalleid juba niisama silmist ei lase ja jälgis kogu tegevust suure põnevusega. Lisaks meeldis talle väga ka ise pildistamisel osaleda, nii et puhtalt minu võit! Suured tänud perele, vanaemadele ilusa ja lõbusa pildimaterjali eest!

View full post »

Kaugel külas, vanaema juures

Kolm õde-venda, kellest 2 on leidnud oma kodud teistes riikides, hoiavad traditsioonid au sees ja teavad, et vähemalt kord aastas tuleb tulla koju puhkama, et rõõmustada oma vanemaid, kes nii väga oma lapselapsi näha igatsevad. Ja muidugi käib selle juurde ka lõbus ja naerusuuline fotoseeria:)

View full post »

M o r e   i n f o