Monthly Archives: jaanuar 2014

Gätlin & Inar 20.07.2013

Pruut seab end korda ilusalongis, mina tõttan tema juurde. Tartu linn on ümbersõitudest nii korraldatud, et kesklinna autoga ei pääsegi. Tiirutasin ja tiirutasin, ei julge autot kaugemale ka jätta, palju kraami peal. Aeg tiksub ja päris kiire ka juba. Ohh üllatust, selgub põhjus – täna on laadapäev! Kui ma lõpuks pruutpaarini jõudsin ja küsisin, et […]

View full post »

Merit ja Meelis 09.11.2013

Ühel ääretult mõnusal ja karskel päeval abiellusid Merit ja Meelis:) Palju palju õnne ja armastust teie vahvale perele!   Nende pulmapäev on pildis teie ees:)

View full post »

Domonique - 15. veebr. 2014 - 16.39

It can be very hard and frustrating to find the best gaming laptop. Such an example would be the ASUS UL30A-X5 Thin and Light, available in the US for $649 with a 1.
Domonique http://tinyurl.com/mrs39xj

Kõik koos pildile:)

Kui pisike Aleksandriin stuudio uksest sisse astub, teab ta täpselt, millega siin tegeletakse. Juba 3 aastat järjest olen saanud teda pildistada ja meil on alati olnud väga vahvad kohtumised.  Loomulikult ei puudunud seltskonnast ka tema vanemad ja kõige kallimad sugulased:) Uute kohtumisteni!

View full post »

Horace - 10. sept. 2020 - 01.08

What’s up, after reading this amazing paragraph i am also glad to
share my experience here with mates.

Launa - 11. sept. 2020 - 20.58

I would like to thank you for the efforts you have put in writing
this site. I’m hoping to view the same high-grade blog
posts by you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has motivated me to get my own, personal site now 😉

Ronald – 8 päeva:)

Tere tulemast siia ilma, väike hurmur Ronald! Tead mitu korda su ema mulle rääkis, kui väga ta sind juba ootab… palju…, aga ilmselt oled tänaseks seda juba isegi tuhandeid kordi kuulnud:) Ilusat sirgumist sulle ja vahvaid hetki vanematele!

View full post »

M o r e   i n f o