Monthly Archives: juuli 2013

See vallatu suvi…

Oli üks ääretult ilus õhtupoolik ja mulle seltsiks see särav perekond:) Ja kuna me ikka täiesti hoos olime, siis lasime lõpuks asjad veidi käest… Tegelikult on toredaid peresid kaamera ette jõudnud teisigi, mida kõike tahaks teilegi näidata, aga ehk ma jõuan veel:)

View full post »

Lapselemmik.ee

Mõned head nädalad tagasi tegin väikse üleskutse lapsmodellide leidmiseks, et pildistada avatava netipoe Lapselemmik‘u tarbeks suviseid lasteriideid. Siin need väiksed särasilmas reas on:) Netipood on nüüdsest avatud, mine vaatama ja kauplema www.lapselemmik.ee ning liitu kindlasti ka poe Facebooki lehega Suured tänud kõigile lastele ja nende vanematele toreda koostöö eest!

View full post »

4 põlvkonda koos:)

Sel kevadel oli mul suur soov taas ühele vahvale perele kinkida fotosessioon ning seekordseks tähtpäevaks valisin emadepäeva:)  Et selles loosirattas osaleda, tuli minu Facebooki lehel kirjutada oma emast. Terje kirjutas nii: “Minu vanaema on 97 aastane ja ema 63, ammune unistus oleks, et saaksin nad koos pildile, et oleks kunagi nendest kaunis mälestus pildile talletatud. […]

View full post »

M o r e   i n f o