Monthly Archives: märts 2013

Kristi ja Tanel 31.07.2012

Täna olen ma pulmalainel. Vaatasin ning meenutasin oma eelmisel aastal tehtud töid – neid ilusaid, meeleolukaid, suurepäraselt korraldatud pulmapidusid ja leidsingi end taas neis päevades olevat. Palju on näitamata, aga enam ei kannata oodata:) Just täpselt selline oli see kaunis suvepäev Kristi ja Taneli jaoks…   Ja ega ma päris niisama ka oma kaustades ringi […]

View full post »

Hanna Simona 12

Laste sünnipäevad fotostuudios muutuvad üha populaarsemaks. No miks ei peaks see neile (eriti tüdrukutele) meeldima – me mukime, teeme lokke, siis eputame, ukerdame, teeme tuult ja pärast vaatame pilte suurelt ekraanilt:) Kusagil seal vahel sööme torti ka:) Üks pisike näide on siin: Palju õnne sulle armas Hannake!!!

View full post »

Merili - 28. märts 2013 - 23.03

Hanna Simona, palju õnne sünnipäevaks. Kahju, et sa mind ei kutsunud. Aga pole hullu. Põhiline, et sina oled õnnelik. Merili:)

Austria – aktiivne puhkus pilvepiiril:)

  Ootamatult heliseb telefon, 15 minutit motivatsioonijuttu ja ma olin nõus, minema sinna, kuhu endalgi polnud aimu… 3250 m kõrgusel   … ja karta on, et fotograafidel ei tahtnud kaamerad hästi kotis püsida 🙂   Austria – Mayrhofen. Kuna etteteatamise aeg oli nõnda lühike (1,5 päeva), siis polnud väga mahti uuridagi, mis, kes, kus ja […]

View full post »

Päevapilt

Tänane päevapilt on just nii lõbus ja vahva nagu me kõik koguaeg olema peaksimegi! Kui su ümber on inimesed, kellest väga hoolid, siis hoia neid… iga päev!

View full post »

Kaksikud

Kui sa kohtud pisikeste beebikaksikutega ühel aastal…. … siis võid kindel olla, et aasta pärast on nad 2x suuremad ja vahvamad 🙂 Kõike on topelt! … ja kuhu  minul see aasta kadus?! Eks ikka askeldades oma pildimaailmas:) Suured tänud selle vahva taaskohtumise eest!

View full post »

M o r e   i n f o