Monthly Archives: veebruar 2013

Piknik

Mitte ainult mina ei tunne suurest suvest puudus vaid ka mu kliendid, kes soovisid  piknikuhõnguliselt lapse 6 kuu sünnipäeva pidada:) No tegime siis algust aga:) Palju õnne särasilmale!

View full post »

Paksu metsa sees…

… on üks tore kohake nimega Kiidi (Lõuna-Eesti, Rõuge). Soovitan kindlasti külastada, sest seal on nii palju lund ja puutumatu loodus, lisaks suusa,- kelgumägi, puhkekeskus, majutus ja sõbralik pererahvas jne, vt siit täpsemalt: www.kiidi.ee Mina, linnainimesena, sain ikka tõelise loodusepalaviku sealt 🙂   Ja veel toredamad, lõbusamad, kirglikumad noored kutsusid mind sinna, et teha üks […]

View full post »

Kaunis Kristina

Kristina sai sünnipäevaks kinkekaardi ja siis me koos läksime natuke hulluks, pritsisime vett ja tegime tuult 🙂 Küll ma mõtlesin pildistamise ajal,  kumba laulustaari ta mulle rohkem meenutab, kas Beyonce või Shakira? Igatahes –  kõigile kolmele on välimust eriti suure kulbiga antud:) Aitähh Sulle !!!

View full post »

Tutikas beebitüdruk:)

Pole raske arvata, miks pisikeste beebide pildistamine nii ülipopulaarne on:) Põhjust ei pea kaugelt otsima, sest vaid korra elus on nad ju nii väikesed, seda peab lihtsalt jäädvustama:) Ometigi hakkab juba valgemaks ka minema ja saab naturaalses valguses rohkem pildistada:) Imelist eluteed Lisette Lauren!

View full post »

Lapse sünnipäev stuudios

Lapse sünnipäeva saab pidada ka fotostuudios ja paljud on seda võimalust juba kasutanud:) Uus ja põnev uudis on aga see, et pärast pildistamist saame kõik koos pilte vaadata suurelt ekraanilt! Lastele see muidugi väga meeldib:) Sünnipäevapakett sobib hästi 7-12 aastastele ja maksimaalselt 13 osalejale. 3h pakett sisaldab: * Saabumine, sissejuhatus, saame sõpradeks, räägin lastele fotograafiast, […]

View full post »

Annely - 23. jaan. 2015 - 00.10

Tere
Tunnen huvi laste sünnipäeva kohta Laagris, 1.veebruaril.

Annely
50 93 703k

admin - 23. jaan. 2015 - 09.18

Tere, Fotostuudio asub Tartus.

Merli - 31. märts 2019 - 11.42

Tere!
Kui palju maksab sünnipäev fotostuudios 5 lapsele?

M o r e   i n f o