Monthly Archives: veebruar 2012

Õues

Iga kord, kui õues on täiesti sobilikud ilmastikutingimused, tuleb see ära kasutad ja pildistama minna, mine tea, kuna jälle saab:) Nädalavahetusel oli suurepäraselt lumesajune talveilm:) UPS!Ja oligi tuju läinud:)Hanna-Ly oma nänniga:)

View full post »

Lemmikutega stuudios

Viimasel ajal küsitakse üsna palju, et kas tohib oma lemmiklooma stuudiosse kaasa võtta? Aga loomulikult võib! Võtke kasvõi 1 pildi peale, usun, et nad on teile selle eest väga tänulikud:) Ma kõiki loomi päris ei jõudnud üles otsida, aga väike ülevaade siiski ilusatest koertes, 1 jänesest, 1 kassist ja nende toredatest omanikest:)

View full post »

Kaksikud:)

Olen taaskord oma vanades piltides soramas ja seda jällegi üsna õilsal eesmärgil, eks varsti ole kuulda… aga ma ei saa näitamata jätta midagi niivõrd erakordset:) Need kaksikust kaunitarid on väliselt täiesti identsed, erinevad ainuüksi juustevärvi ja võibolla ka mõne isloomuomaduse poolest, aga kahjuks ei saanud ma neid nii palju tundma, no ilusad ja rõõmsad on […]

View full post »

Kris

Arvate, et motokross on ainult meeste spordiala… äkki muudate meelt, kui näitan üht tütarlast ka, kes vingelt seda kaherattalist talitseb:)

View full post »

Beatrice

Õues on ilus talv ja mina olen sinna pildistama nii vähe jõudnud, et lausa häbi. Vabandan välja ja ütlen, et pilditöötlus võtab ikka üsna suure lõviosa mu ajast. Ja kui ma nüüd arvuti taha vabandama jäängi, siis ma talvest ühtki pilti ei saa ka:) Mõeldud, tehtud – homme pildistan ma õues. Kraadiklaas näitas hommikul -25, […]

View full post »

M o r e   i n f o