Monthly Archives: november 2011

Ruut on moes:)

Ruudukujulised pildid on armsad, teistsugused, ilusad vaadata jne. Ilmselt just sellepärast, et igaüks ei viitsi neid nii lõigata, ei oska või pole vajadustki. Halb on asja juures see, et tegemist on erimõõdulise pildiga ja seda printides  ta ei passi hästi tavalise 10×15 kiletaskutega albumisse. Kes muidugi viitsib ja tahab ise omale  albumi kujundada, siis valib […]

View full post »

Perelisa:)

Tom on minu vana sõber juba liivakastiaegadest ja samuti mitmekordselt oma perega minu kaamera ees. Seekordseks põhjuseks oli uus ilmakodanik, üliarmas beebipoiss, kes enam nii beebi ei olegi:)

View full post »

Maya - 11. sept. 2020 - 21.02

If some one wants expert view concerning blogging and site-building then i advise him/her to pay a visit this website,
Keep up the pleasant work.

“Värvilised” stuudios:)

Aiii, kuidas mulle meeldivad piltidel värvid! Ma ei oleks mitte ühtegi riidejuppi  neil vahetada tahtnud 🙂 Olen oma kodulehel ka maininud stuudiosse tuleku soovituste koha pealt, et pange võimalusel värvilised riided selga (oleneb muidugi sessioonist ka). Enamus ikka loeb seda:) Siin väike eeskuju äkki:P Ja mul käivadki ainult üliarmsad lapsed stuudios, see teebki selle töö […]

View full post »

Perepäev:)

Vahvad poisid oma vanematega:) Tahaks ju igalepoole ronida ja teha igasugu nägusid jne.  Hea idee autor fotograaf Andres Jalak’u soovitusel sai järgi proovitud: “teeme 1 ilusa pildi ja siis 1 koleda pildi” töötab väga hästi 🙂 Peale redeli ei ole kuhugi ronida, aga õige pea tulemas stuudiosse 1 uus vahva vidin:)

View full post »

Pulmapildid stuudios:)

Pulmad pole kaugeltki suve lõppemisega otsa saanud, küll on nad tubasemaks muutunud:) Nii armas ja vahva perekond, tüdrukud nagu nukud… 🙂 ÕNNE!

View full post »

M o r e   i n f o