Monthly Archives: oktoober 2011

Ole ilus ja terve!

Mis teeb naised ilusaks? Kosmeetika 🙂 Jovely Naturals on uus netipõhine kosmeetika müügiga tegelev ettevõte ning seoses nende poe avamisega  sai üks väike shooting tehtud. Mine kindlasti uudistama ja liitu nendega ka facebookis kus igasugu kampaaniad käimas! Siin mõned pildid ka.

View full post »

Pulm 15.10.2011

Ma ei ole vist kunagi ühegi pulma pilte nii kiirest valmis saanud kui neid:) Kindlasti on sel oma osa võrratult kaunil sügisilmal, mis meid sel päeval saatis, sest minulgi oli suur soov neid pilte näha, pruutpaarist rääkimata:) Pikk pikk postitus tuleb, loodetavasti jõuad ikka lõpuni 🙂 Eesti naine ongi Eesti nokia! Paar oli lihtsalt nii […]

View full post »

7 päevane armastus…

Minu noorpaaril on olnud võrratu aasta… Suvepulmadele tuli sügisene järg – imearmas beebitüdruk:) Ma tean, et teile meeldivad beebipildid,  siin on kõrvitsapildile järgnev seeria… Marta Marii, sa sündisid õigesse perre, su vanemad armastavad sind väga väga väga….

View full post »

Portree

Olen lähivõtteid avastamas 🙂

View full post »

Sügis Toomemäel vol1:)

Sügis on ju nii ilus ja värviline aeg. Seda teavad ka 2 perekonda, kellega sai üks tore laupäev Toomemäel veedetud 🙂 Aitähh teile!!! Ja muide, Ülenurme pargis on veel lehti küll, kes  vähegi raatsib nina õue pista, siis palun väga:)

View full post »

M o r e   i n f o