Monthly Archives: august 2010

Selle suve fänniloosi võitja selgunud!

Tahan tänada kõiki uusi ja vanu fänne, kes viitsisid selle 2 klikki teha ja osa võtta fänniloosist:)Loosimine sai läbi viidud ikka samamoodi nagu ka eelmised, kuid seekord tuli näputööd teha oluliselt rohkem – osalejaid oli üleootuste palju:) Minu kooliteed alustav poeg sai käe soojaks sedelite lõikamisel ning olla taas fortuunaks, kui vähe on ikka õnneks […]

View full post »

nike shox - 12. okt. 2011 - 16.46

Some really superb info , Sword lily I discovered this. “Nothing can resist the human will that will stake even its existence on its stated purpose.” by Benjamin Disraeli.

bet365 bonus - 12. okt. 2011 - 22.50

Wow! This could be one particular of the most useful blogs We’ve ever arrive across on this subject. Actually Wonderful. I am also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

Lapseootel pildistamine:)

Aii.. vat see oli pildistamine, ilusaid pilte tuli liigagi palju, et raske kohe valikut siia panna:)

View full post »

Ragne & Raido 19.08.2010

Sel päeval sadas vihma ja ilm oli suhteliselt jahe, aga seda kõike seniks, kuni kohtusin Ragne & Raido’ga nende pulmapäeval. Soojus, rõõmsameelsus ja energilisus mis neist kiirgus, viis peagi ka ilma soojemaks ja vihma eemale:) Sellises suurepärases koostöös sünnivadki sellised fotod:) Slideshow muusika valis taaskord pruutpaar ja eks ta nii õige ole:) “What a Wonderful […]

View full post »

Ragne & Raido jätk…

Kuna slideshows pildid vahelduvad suhteliselt kiiresti, siis panen siia ka mõned fotod kaemiseks:)

View full post »

Sõbrad stuudios:)

Väga hea meel on oma sõpru stuudios kohata:) Halb on asja juures see, et siis ei saa maast-ilmast lobiseda, keskenuda tuleb siiski pildistamisele, aga no elame üle:D Aire, Heini, Victoria ja Karl-Andreas – Tänud tulemast! Üks väga suur ja mõnus jänes toodi kaasa:)

View full post »

Betfair Singapore - 12. okt. 2011 - 15.38

Wohh exactly what I was looking for, thanks for posting.

bet365 canada - 12. okt. 2011 - 21.16

Appreciate it for helping out, excellent info. “I have witnessed the softening of the hardest of hearts by a simple smile.” by Goldie Hawn.

M o r e   i n f o