Monthly Archives: oktoober 2009

Tasuta fotosessioon "Pilt magamistuppa"!

Minu, kui õpipoisi ametit pidava hobifotograafi jaoks (nii ma ennast nimetan), on oluline, et saaksin võimalikult palju kogeda pildistamist just erinevate teemadega. Seega pakun järgnevalt iga kuu välja 1 teema, mida soovin pildistada. Pildistavad saavad ka fotojäädvustused endile CD’le ja miks ka mitte see pilt endale sobivusel magamistuppa panna. Novembrikuu teemaks on “Pilt magamistuppa”, kus […]

View full post »

monika - 28. okt. 2009 - 16.11

Tuleks kindlati, kui mees vaid kaasa tuleks,eks näis, moosin veel…

kati - 17. nov. 2009 - 22.52

Meie oleks huvitatud olnud, aga näedsa aeg möödas juba 🙁

Maris - 18. nov. 2009 - 11.39

See fotosessioon on jah omad osalejad juba leidnud…

2 nädalane beebi

Suur au teile esitleda kõigest 2 nädala vanust beebit – Karl Andreas. Kes ise oma lapse beebiaega mäletab, see teab, kui mitu näoilmet suudab beebi minuti jooksul teha. Ka Karl Andreas oli väga meeleolukas ning jõudis 20 minuti jooksul nii magada, naerda, nutta, haigutada ja lisaks pakkuda mitmeid põnevaid pilte. Ilusat kasvamist pojale ning kohtumiseni […]

View full post »

Flash Website Design - 12. okt. 2011 - 20.51

I like this web site 2 nädalane beebi » Maris Foto Blogi so much, saved to bookmarks. “To hold a pen is to be at war.” by Francois Marie Arouet Voltaire.

Drip Irrigation System - 12. okt. 2011 - 21.03

Wohh exactly what I was looking for, thank you for putting up 2 nädalane beebi » Maris Foto Blogi

Ja veel ülesvõtteid…

Eelneva kõhubeebi sessioonile oli kaasa tulnud elama ka Katre 2 õde ja võrratute rosinasilmadega 6 kuune poisipõnn. Kui tihti ikka 3 õde kokku saavad, nüüd on neil aga tore meenutus laual/seinal pildiraami sees:)

View full post »

Kõhubeebi sessioon

Sain üle pika aja taas beebiootust pildistada. No ei ole midagi ilusamat, kui last ootav tulevane ema, kel beebile mõeldes põsed punetama löövad. Ja ma võin teile kinnitada, et beebibuum ei ole kaugeltki veel läbi.

View full post »

Sünnipäeva üllatus!

See vahva perekond tuli tähistama isa sünnipäeva, kellele fotosessioon oli üllatuseks. Kaasa oli võetud kõik, mis ühel korralikul sünnipäeval olema peab – torumütsid, viled, õhupallid ja shampus. Samuti säras stuudios pere neljajalgne kass. Tulemuseks supper 70 pilti:) Tänud teile!

View full post »

M o r e   i n f o