Category Archives: Jõulud

Aeg tänada:)

Head fännid, armsad kliendid ja sõbrad! Tänan südamest teid kõiki, kes te olite minuga ka sel aastal! Jagasite koos minuga neid imelisi pilte, inimesi ja ehedaid emotsioone, Suured tänud, et olete annud võimaluse teha midagi nii erilist:) Olge terved!

View full post »

Satsiline ja stiilne – Petti Printsess

Ja nüüd õhkavad ja ohkavad kõik need, kel jõulutunne juba põues ja Petti seelikute vaimustus peal…. Milline vahva ja värviline pildistamine see oli:) Need kohevad seelikud on ilmselt küll kõikide tüdrukute suured lemmikud, pannes silma särama nii väiksel kui suurel:) Miks mitte teha endale või oma lähedasele ilus jõulukink:) Palju erinevaid värve ja kõik on […]

View full post »

Järelkasv:)

Lood on nüüd sedapsi, et jõulueelsed pildistamised on tänasega kõik tehtud! Nüüd veel kibekiirelt  pildid valmis, et nad ikka õigeks ajaks kingikottidesse jõuaksid:) Pruutpaarid, beebiootajad, paarid, pered – kohe eriti hea meel oli sel hooajal kohata paljusid oma vanu kliente, taaskohtumised teevad ikka meele rõõmsaks küll 🙂 Seekordse postituse tegelased on endised beebiootajad:) Aitähh teile!

View full post »

Pupsik

Selline vahva päkapikk:)

View full post »

Paulina - 26. juuli 2016 - 10.24

That’s a slick answer to a chgellnaing question

kreditkartenlimit eurocard - 2. nov. 2016 - 04.36

It’s great to find someone so on the ball

Michell - 10. sept. 2020 - 01.09

great post, very informative. I ponder why the opposite specialists of this sector don’t realize
this. You must continue your writing. I’m
sure, you’ve a great readers’ base already!

3 on kohtuseadus:)

Minu pruutpaarid saavad aina rikkamaks ja rikkamaks ning mul on selle üle ainult väga hea meel, sest siis on neil jällegi asja minu juurde 🙂 Pulmad – beebiootus – Pojake! Suur suur tänu teile!

View full post »

M o r e   i n f o